Kariera

Serwisant urządzeń
chłodniczych

Opis stanowiska:

  • Serwis i konserwacja maszyn i urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych
  • diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie
  • Montaż i uruchamianie nowych urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń chłodniczych
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania
  • Umiejętność obsługi sterowników i automatyki mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Napisz do nas i wyślij swoje CV

Asystentka projektanta instalacji HVAC

Zatrudnimy asystentkę projektanta instalacji HVAC. Realizujemy tematy w sposób kompleksowy, głównie w zakresie wentylacji w obiektach przemysłowych, dlatego osoba na stanowisku asystenta/-tki projektanta będzie brała czynny udział we wszystkich fazach projektu, począwszy od wyceny i oferty, przez przygotowanie dokumentacji, po koordynacje zamówień materiałów na budowy.

Oczekujemy:

  • ukończone studia na Wydziale Inżynierii Środowiska lub V rok,
  • znajomości programów AutoCad, InstalSoft, MS-Office,
  • umiejętności pracy w zespole.
  • wiedzy na temat klimatyzacji oraz wentylacji

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w projektowaniu, jak i w wykonawstwie,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • kartę MultiSport.